Witamy w dziale aktualności naszej firmy StudioKamar!

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszych stronach.
Chcemy prezentować tutaj relacje z ciekawszych zleceń, a także dzielić się nowinkami z naszej branży. Jak Państwo już wiedzą, naszą specjalnością jest fotografia z drona zagadnienie wg nas bardzo ciekawe i warte bliższego opisania.

Zamierzamy prowadzić dział aktualności w luźnej i przystępnej formie, skupiając się na wyjaśnianiu poszczególnych zagadnień takich jak prawo, obsługa bezzałogowych statków powietrznych czy nowinki sprzętowe ze świata dronów, a także odkrywania kulis naszej pracy w StudioKamar.

Mamy nadzieję że tym co będziemy tutaj publikować, uda nam się zachęcić Państwa do korzystania z naszych usług, jak również stawiania pierwszych kroków w świecie fotografii lotniczej bezpiecznie i w zgodzie z obowiązującym prawem.

Fotografia z powietrza dronami jest dziś jedną z najpopularniejszych form wykonywania zdjęć reklamowych. Aby móc się cieszyć wszystkimi korzyściami oferowanymi przez zdjęcia z lotu ptaka, warto powierzyć ich wykonanie profesjonalistom. Komuś, kto zadba nie tylko o aspekt techniczny, ale również znajdzie i uchwyci najlepsze ujęcia.

Tym kimś jesteśmy my!

StudioKamar
Zapraszamy do współpracy !

Zobacz nasz kanał Vimeo

Zobacz nasz kanał YouTube

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami