Klienci

Marki z którymi współpracowaliśmy

Kochamy naszych Klientów, A oni kochają nas

,,Profesjonalnie świadczone usługi, świetne projekty i dbałość o każdy detal. Szybka, terminowa i bezproblemowa współpraca. Jesteśmy zadowoleni ze wszystkich projektów i nie możemy doczekać się następnych. Z całego serca polecamy!”

OL-TRANS

“Jak nikt inny StudioKamar potrafi dostosować się nie tylko do przestrzeni czy tematyki, ale również potrzeb Klienta i współczesnego rynku. Jesteśmy zadowoleni z każdej realizacji!”

DrukOn

“Profesjonalne wsparcie doświadczonych pracowników, a także wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka umożliwiły nam sprawną realizację niejednej już kampanii promocyjnej”

Pod Żurawiem

“Wszystkie tworzone przez nich projekty zachwycają dbałością o każdy szczegół. Ich elastyczne podejście do Klienta warunkuje bezproblemową współpracę i szybką realizację zleceń.”

Paintball Park

Tutaj lataliśmy

Miejsca realizacji zleceń dla naszych Klientów

Najświeższe Posty

Precyzja w pomiarach powierzchni GPS
Koszty niedokładności czyli dlaczego smartfon lub ręczny GPS nie służy precyzyjnym pomiarom powierzchni W świecie profesjonalnych precyzyjnych pomiarów powierzchni GPS, dokładność danych jest nie tylko pożądana – jest wymagana. Wybór firmy posiadającej odpowiednią wiedzę i sprzęt do pomiarów powierzchni, fotogrametrii, czy szacowania szkód ma kluczowe znaczenie dla wiarygodności i dokładności wyników. W tym kontekście, zrozumienie różnicy między standardowymi urządzeniami GPS…
Case Study projekt Września

Nasze zadanie polegało na strategicznym rozmieszczeniu wielu kamer GoPro aby uzyskać jak najciekawsze ujęcia na czas transportu wraz z ich konfiguracją do nocnych ujęć oraz filmowanie przejazdu pod prąd przez ciasne ronda miasta z powietrza.

Witamy na drony.studiokamar.pl !

Witamy w dziale aktualności naszej firmy!
Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszych stronach.
Chcemy prezentować tutaj relacje z ciekawszych zleceń, a także dzielić się nowinkami z naszej branży. Jak Państwo już wiedzą, naszą specjalnością jest fotografia z drona zagadnienie wg nas bardzo ciekawe i warte bliższego opisania.