Klienci

Marki z którymi współpracowaliśmy

Kochamy naszych Klientów, A oni kochają nas

,,Profesjonalnie świadczone usługi, świetne projekty i dbałość o każdy detal. Szybka, terminowa i bezproblemowa współpraca. Jesteśmy zadowoleni ze wszystkich projektów i nie możemy doczekać się następnych. Z całego serca polecamy!”

OL-TRANS

“Jak nikt inny StudioKamar potrafi dostosować się nie tylko do przestrzeni czy tematyki, ale również potrzeb Klienta i współczesnego rynku. Jesteśmy zadowoleni z każdej realizacji!”

DrukOn

“Profesjonalne wsparcie doświadczonych pracowników, a także wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka umożliwiły nam sprawną realizację niejednej już kampanii promocyjnej”

Pod Żurawiem

“Wszystkie tworzone przez nich projekty zachwycają dbałością o każdy szczegół. Ich elastyczne podejście do Klienta warunkuje bezproblemową współpracę i szybką realizację zleceń.”

Paintball Park

Tutaj lataliśmy

Miejsca realizacji zleceń dla naszych Klientów

Najświeższe Posty

Case Study projekt Września

Nasze zadanie polegało na strategicznym rozmieszczeniu wielu kamer GoPro aby uzyskać jak najciekawsze ujęcia na czas transportu wraz z ich konfiguracją do nocnych ujęć oraz filmowanie przejazdu pod prąd przez ciasne ronda miasta z powietrza.

Witamy na drony.studiokamar.pl !

Witamy w dziale aktualności naszej firmy!
Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszych stronach.
Chcemy prezentować tutaj relacje z ciekawszych zleceń, a także dzielić się nowinkami z naszej branży. Jak Państwo już wiedzą, naszą specjalnością jest fotografia z drona zagadnienie wg nas bardzo ciekawe i warte bliższego opisania.