Nasz zespół

img_abt2

StudioKamar

Stronimy od sztampowych ujęć i nudnych kadrów. Dbamy o jakość naszych realizacji. Niestraszne nam żadne, nawet najbardziej śmiałe wyzwanie. Gardzimy kursami, których trasa pomija najistotniejsze szczegóły fotografowanego przez nas obiektu, przestrzeni czy inwestycji.

Połączenie szerokiego spektrum umiejętności, doskonałej wiedzy branżowej oraz odpowiednio zmodyfikowanego sprzętu sprawia, że nie mamy sobie równych. Odrzucamy utarte schematy na rzecz rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta.

Tworzymy filmy zachwycające dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie boimy się eksperymentować. Mimo to wiemy jak ważna jest tradycja. Dodajemy nutkę świeżości do tego, co powszechnie znane.

Jesteśmy profesjonalistami, gotowymi urzeczywistnić wizję naszego Klienta.

Nasze specjalności

Nasz Zespół

Kim Jesteśmy ?

Już od wielu lat współpracujemy z Klientami Biznesowymi, tworząc dlań rozwiązania dopasowane do ich preferencji, a także potrzeb współczesnego rynku.
Lęk wysokości? W naszym słowniku nie istnieje… Sukcesywnie poszerzamy ofertę, dodając doń kolejne pozycje – idealne dla współczesnego biznesu.

team_2

Paweł

Operator UAV

Nie da się ukryć, że element nowości nie jest mi obcy. Popychany do przodu przez nieustannie zmieniające się trendy, odkrywam kolejne światy.

Przedkładam pytanie „dlaczego?” nad klasyczne „jak?”, nie bojąc się inspirować otaczającą mnie rzeczywistością.

Rejon Operacji

Latamy na terenie całej zachodniej Polski w szczególności województw Kujawsko-Pomorskiego oraz Wielkopolskiego ale jeśli zlecenie tego wymaga na terenie całego kraju.