Bazując na zaawansowanym technologicznie sprzęcie, doskonałej znajomości rynku, wieloletnim doświadczeniu oraz szerokim spektrum umiejętności, oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania – dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb i preferencji.

Odpowiednio zmodyfikowane, starannie wyselekcjonowane bezzałogowe statki powietrzne sprzyjają tworzeniu niebanalnych, podniebnych ujęć.
Sprzęt typu Inspire 1 z kamerą x5, ogromnym sensorem 4/3” i wymienną optyką umożliwia nam wykonywanie filmów z lotu ptaka w rozdzielczości 4K oraz zdjęć w rozdzielczości 16mpx HDR. Zmodyfikowany Phantom 2 z kamerą GoPro HERO 4 pozwala nam filmować w rozdzielczości HD z niesamowitą prędkością 240kl/s. Niepozorny Mavic PRO sprawdzi się natomiast przy szybkich niskokosztowych realizacjach. Jakość ma znaczenie.

Fotografie wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, przyciągają wzrok i na długi czas zapadają w naszej pamięci.

W naszej pracy wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane rozwiązania – innowacyjny sprzęt, którego funkcjonalność znacząco odbiega od tej w tradycyjnych, taśmowych produktach. Każdy dron jest dodatkowo modyfikowany tak, by w jeszcze większym stopniu sprzyjał owocnej pracy.